Hakkımızda
Telefun, bağımsız bir satış ajansı olarak 2007’den beri reklam sektöründe gerek kendi mecraları gerekse de tek yetkili olarak satış haklarını aldığı mecralar aracılığıyla faaliyet göstermektedir. Telefun, alanında uzman 23 kişilik ekibiyle hizmet verdiği iş ortaklarına en yüksek faydayı, en rahat çalışma imkanları ile sunmayı hedefler ve bu amaçla çalışır.

Telefun’ın kendi mecraları sırasıyla 40’a yakın üniversitede faaliyette olan Uniboard TV ve interaktif mobil altyapı sağlayan Telefun Mobil olup, her iki mecra da alanında niş, inovatif özellikler taşıyan ve reklamverenlerce yüksek memnuniyetle tercih edilen reklam alanlarıdır.

Telefun, bunun dışında Gürsoy Grubu’na ait mecraların reklam satış ve pazarlamasını tek yetkili olarak üstlenmiştir.

Bunlar;
•Türkiye’nin ilk tema parkını ve dev bir AVM'yi bünyesinde barındıran, Super Brands listesine ilk yılında girme başarısını göstermiş olan İsfanbul ve bünyesinde 2.000 adet konut bulunduran, 25 metre karelik alana yayılmış olan outlet alışveriş merkezi Venezia Mega Outlet,

•Sıradışı yapısıyla dünyada ilkleri içinde barındıran Watergarden İstanbul,

•Dünyada ilk defa Türkiye’de uygulanan, 3D Led ve Sabit Reklam özelliklerini bir arada sunabilen tek açık hava reklam ürünü olan Babba’dır.

Bu alanlara ek olarak Telefun, yılda 8 milyon yolcuyu ağırlayan Sun Express’in uçak içi dergisi Sun Times’ın da 36 ay süreyle reklam satış hakkını elde etmiş olup, Nisan 2015 itibariyle bu derginin de satışına başlamıştır.

Ayrıca, Onur Air’in uçak içi dergisi Onair ve Onair Tourism Guide’ın Temmuz 2017 itibari ile reklam satış ve pazarlama faaliyetlerini Telefun üstlenmiştir.

SunTimes ve Onair dergilerinin içeriklerinin tamamı da Telefun ekibi tarafından hazırlanmaktadır.

Telefun, Gürsoy Grubu'nun mecralarında hayata geçirdiği barter imkanlarının neticesinde, grubun yetkili medya planlama ve satın alma ajansı da olmuş ve bu alanda da iş ortaklarına en üst seviyede hizmet vermeyi kendine amaç edinmiştir.

Telefun olarak hedefimiz, istikrarlı büyümemizi 2019 yılında hızlandırarak geliştirmek ve sektörün lider satış ajansı olabilmektir.