Hakkımızda

30 kişilik deneyimli ekibimiz ile Türkiye’deki tüm hava yollarının içerik ve reklam satış partneriyiz. Türk Hava Yolları’nın sosyal medya ve uçak içi ekran prodüksiyonlarını gerçekleştiriyoruz. Reklamverenlerimizi; Pegasus, SunExpress ve Onur Air’in milyonlarca yolcusu ile bir araya getiriyoruz.

Prodüksiyon tarafında Türkiye’nin en değerli markalarına sosyal medya ve iletişim kanallarında yayınlanmak üzere videolar üretiyoruz. Yaratıcılığın önderliğinde, yılların deneyimi ve uzman kadromuz ile animasyon, motion grafik, ses ve müzik tasarımı, dijital kurgu/montaj, renk ayrımı (color correction) konularında kusursuz tasarımlar gerçekleştirerek müşterilerimiz için artı değer oluşturacak projeler hayata geçiriyoruz. Bünyemizde bulunan motion graphic artistler, ses mühendisleri ve tasarımcıları, color correction operatörleri, video editörler ve kurgu yönetmenleriyle, çağın en etkili iletişim aracı videolar konusunda kusursuz post prodüksiyon hizmetleri veriyoruz.

Ödüllü drone pilotlarımız en yaratıcı ve çekimi zor drone görsellerini çekip, müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde memnuniyet sağlıyorlar.

Yıllardır havayollarının sadece içerik tarafında değil reklam alanlarının satışında da partnerleriyiz. SunExpress ve Onur Air’in uçakiçi dergilerini hazırlıyor ve reklam satışını gerçekleştiriyoruz. Her iki havayolunda sadece dergi değil uçak giydirmeden koltuk başlığı kaplamaya özel projeleri hayata geçiriyoruz.

Pegasus’un uçakiçi eğlence sisteminin de satışını Telefun gerçekleştirmektedir. Bu alanda İspanyol Immfly firması ile imzaladığımız partnerlik çerçevesinde, sadece Pegasus değil Avrupa’da 20’den fazla havayolunun dijital uçak içi eğlencesini de Türk müşterilerimizle bir araya getirmekteyiz.