Hakkımızda

Prodüksiyon tarafında Türkiye’nin en değerli markalarına sosyal medya ve iletişim kanallarında yayınlanmak üzere videolar üretiyoruz. Yaratıcılığın önderliğinde, yılların deneyimi ve uzman kadromuz ile animasyon, motion grafik, ses ve müzik tasarımı, dijital kurgu/montaj, renk ayrımı (color correction) konularında kusursuz tasarımlar gerçekleştirerek müşterilerimiz için artı değer oluşturacak projeler hayata geçiriyoruz. Bünyemizde bulunan motion graphic artistler, ses mühendisleri ve tasarımcıları, color correction operatörleri, video editörler ve kurgu yönetmenleriyle, çağın en etkili iletişim aracı videolar konusunda kusursuz post prodüksiyon hizmetleri veriyoruz.

Destinasyon pazarlaması alanında kamu ve özel kurumlara video üreten Türkiye’nin destinasyon pazarlaması alanındaki kamu ve özel kurumlara video üreten öncü markasıyız. Sadece Türkiye’nin değil Dünya’nın en geniş drone arşivine sahibiz. Türk Hava Yolları ile Dünya’da bir ilke imza atıyoruz.

120 ülke 300’den fazla destinasyonun çekimini; ödüllü drone pilotları, senaristler ve önemli projelere imza atan yönetmenlerden oluşan ekibimiz ile hazırlıyoruz. Türk Hava Yolları’nın sosyal medya ve uçak içi ekranlarında yayınlanan destinasyon tanıtım videolarını deneyimli ekibimiz ile üretiyoruz.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı Turizm Geliştirme Ajansı (TGA)’nın da Türkiye’yi tanıtmak amacı ile yerli yabancı iletişim kanallarında yayınlanacak destinasyon videolarını üretiyoruz. Destinasyon pazarlaması alanında il-ilçe belediyeler, valilikler, kalkınma ajansları, bölgelerin tanıtımını üstlenen tüm kurum ve kuruluşlar ile çalışmalar yürütüyoruz.

SunExpress ve Onur Air hava yollarının koltuk ceplerinde yer alan uçak içi dergilerinin içeriğini deneyimli yazı işleri kadromuz ile hazırlıyoruz. SunExpress ve Onur Air hava yollarının uçak içi dergilerinin reklam satış faaliyetlerini yürüten yetkili tek ajansız.

Reklam verenlere uçak içi dergilerimizin yanı sıra uçak giydirmeden koltuk başlığı sponsorluğuna, insert/ürün dağıtımına pek çok uçak içi özel projeler de sunuyoruz.

Pegasus ve SunExpress’in dijitalleşme ile birlikte yolcularına daha keyifli bir uçuş deneyimi yaşatabilmek için film, müzik, belgesel, gazete gibi yüzlerce yazılı ve görsel içerik sunduğu, yeni nesil uçak içi mecra olarak adlandırılan ‘Eğlence Sistemleri’nin de Türkiye’de tek yetkili ajans olarak reklam satışlarını gerçekleştiriyoruz. Pegasus ve SunExpress’in eğlence sistemlerine ilave olarak, reklam verenlerimize Avrupa’da faaliyet gösteren 20’den fazla hava yolunun uçak içi eğlence sistemlerini sunuyoruz.